به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاردشت :

 مهندس پورعلی شهردار کلاردشت طی پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت :

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

چهل غروب غم از آن عصر به خون نشسته در عاشورا گذشت ...چله غمی که لحظه های رشادت ،از خود گذشتگی و فنای الی الله شدن حضرت حسين ابن علی(ع) و یاران غریبش در دل هر عاشق محزونی تلنگری از جنس غم می زند .

به راستی که مبارزه حق علیه باطل،تاریخی به وسعت عاشورا دارد و صف بندی حسینیان و یزیدیان؛ زمان و مکان نمی شناسد پس هر روزی عاشورا و هر زمینی کربلاست .

سلام بر اربعين و زائرانش ، سلام بر اندوه های دل آنان که به سوغات بر مزار کشتگان، عشق بردند و به مويه نشستند. به شوق زيارت صحن و سرای جان فزايت، اربعين شهادتت را به سوگ می نشينيم که همانا اربعين حکایت خون است و خورشید بر چوب خشک نیزه ها .

 اربعين حسينی (ع) روز بسط لطف اوست بر پيروان و دوستدارانش. و در مقامش همين بس که بسیار گفته اند: هر آن کس را که از حسین(ع)در درونش حزنی نیست،لاجرم محروم از عشق است و چه فضایل بی منتهایی دارد آن حضرت که در زيارت اربعينش خطاب به جدشان محمد مصطفی (ص) و پدر بزرگوارشان حضرت علی (ع) و مادر گراميشان فاطمه (س) ميگوييم:"خداوند عزاداری شما را در رثاء حسين (ع) فبول فرمايد ".

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و روابط عمومی شهرداری کلاردشت ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) این ایام را محضر امام زمان(عج)و نائب برحقش امام خامنه ای و تمامی شیعیان جهان به ویژه همشهریان گرامی تسلیت و تعزیت عرض می نماید .

معرفی شهردار

 

 

نجم الدین پورعلی

 

شهردار کلاردشت