جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر اجابیت با حضور فرماندار شهرستان کلاردشت

عصر امروز بیست و نهم خرداد ماه جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی و عمرانی شهر اجایت به میزبانی فرمانداری شهرستان کلاردشت در حوزه های زیرساختی فاضلاب و جدول کشی با حضور جمعی از اهالی محل اجابیت ، بخشدار مرکزی ، اعضای شورای شهر ، شهردار ، رئیس شورای شهرستان با ریاست عابدین فقیه نصیری فرماندار کلاردشت برگزار شد .

در این جلسه مسئولان شهری بعداز استماع درخواست های شهروندان به سوالات آنها پاسخ دادند و فرماندار ضمن تاکید برپیگیری مطالبات شهروندان محل اجابیت از شهرداری و شورای شهر و دستگاه های اجرایی خواست برای حل مشکلات از هیچ تلاشی دریغ نکنند و همچنین برای رفع مشکلات ، مردم نیز باید در کنار مسئولان پای کار بیایند ، مشارکت و همراهی مردم در حل مشکلات بسیار موثر خواهد بود .

شهردار کلاردشت گفت:

با عنایت به اینکه رفع نواقص و ایجاد اصلاحات در تاسیسات و مبلمان شهری از برنامه ها و اولویت های کاری در شهر می باشد؛ ضمن بررسی های به عمل آمده از سطح منطقه مشکلاتی از قبیل فرسودگی و تخریب جداول که منجر به آب گرفتگی و تجمع رسوبات و ایجادآلودگی محیطی می گردد. لذا در برخی معابر احداث جدول در برنامه کاری قرارگرفت .

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان کلاردشت بیان کرد: یکی از مسائل مهم بهداشتی که همیشه در تمام کارگروه های سلامت و امنیت غذایی شهرستان مطرح می شود، بحث رها سازی پساب های خانگی در داخل معابر عمومی است که البته خود شهروندان ضمن رعایت دفع بهداشتی فاضلاب ها و ارائه شکایات به موقع جهت پیگیری های بعدی مرکز بهداشت باید از این اقدام متخلفین جلوگیری نمایند و در این راستا مرکز بهداشت نیز در بازدید های روتین و پیگیری شکایات مردمی نسبت به شناسایی افراد متخلف اقدام نمایند . رها سازی فاضلاب در کوچه ها و معابر عمومی علاوه بر آلودگی بصری، باعث انتشار بوی نامطبوع، هتک حرمت ساکنین و تضییع حقوق شهروندی می شود. وی اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط به صورت مستمر از نقاط مختلف شهر بازدید کنند و ضمن آموزش های لازم، اخطار های بهداشتی را نیز به متخلفان اقدام کنند .

 

 

معرفی شهردار

 

 

دکتر مسعود میارنعیمی

 شهردار کلاردشت