به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاردشت "
صبح روز پنج شنبه سی و یکم مرداد ماه جلسه هم اندیشی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به استخدام موقت شهرداری کلاردشت به ریاست مهندس پورعلی شهردار کلاردشت و با حضور مسئولین اداری ، کارگزینی ، مالی و پرسنل شهرداری در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد
در این جلسه شهردار کلاردشت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شهرداری به نکات زیر برای پیشبرد اهداف شهرداری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان عزیز شهر کلاردشت اشاره نمود .
1-    حضور به موقع در محل کار
2-    انجام دادن کارهای محوله به نحو مطلوب
3-    تعامل بیشتر پرسنل با یکدیگر برای بهتر انجام شدن کارها

و درادامه مهندس پورعلی شهردار کلاردشت گفت: با توجه به مصوبه سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تمامی قراردادهای کارمندان شهرداری کلاردشت با رابطه استخدامی انجام کار معین از ابتدای سال 1398 به استخدام موقت تغییر خواهد کرد.
از تلاش‌ها و کوشش‌های مدیرکل منابع انسانی و کلیه همکاران و مسئول اداری و کارگزینی شهرداری  که در به سرانجام رساندن این موضوع که یکی از دغدغه‌های ذهنی عده زیادی از همکاران با سابقه ما در شهرداری کلاردشت است، تشکر نمود .
در پایان شهردار کلاردشت اظهار داشت : رضایت مردم برای ما مهم است باتوکل به خداوند و همکاری شما پرسنل زحمت کش تلاش داریم تا شهری درخور شایسته برای شهروندان عزیز کلاردشت بسازیم /

معرفی شهردار

 

 

حکمت ویسی

سرپرست شهرداری کلاردشت